ЕнергоЮгАльянс

Про компанію

Енергоюгальянс сьогодні

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоюгальянс» — це молода та зростаюча  інжинірингова компанія, що надає широкий спектр ліцензованих послуг пов’язаних з реалізацією локальних і комплексних рішень в електропостачанні та теплопостачанні підприємств різного масштабу і профілю.


Ми працюємо в області забезпечення об’єктів сучасними, ефективними та безпечними системами електро та теплопостачання, системами розподілу та обліку енергоресурсів, автоматизації технологічних процесів, підвищення енергоефективності виробництва, захисту виробничого персоналу і обладнання.
Володіємо професійною компетенцією в наданні інжинірингових послуг, здійснюємо проектні роботи, будівничі роботи, підбір і постачання устаткування та його монтаж.

Енергоюгальянс є офіційним дистриб’ютором і стратегічним партнером провідних світових і вітчизняних виробників електротехнічних і теплотехнічних продукції та обладнання.

 

Чому Енергоюгальянс

Ми розробляємо проектно-кошторисну документацію за вигідними для Вас цінами.

Всі роботи  виконуються згідно виконавчих кошторисів та підтверджуються актами виконаних робіт..

Ми можемо запропонувати перевірені або креативні  рішення саме для Вас.
У нас запроваджено систему жорсткого контролю якості виконанання робіт та надання послуг.

У компанії «Енергоюгальянс»  працюють тільки досвідчені і кваліфіковані інженери, монтажники та менеджери.

Маємо для Вас рішення багатьох нестандартних питань, та гарантуємо європейську якість, вчасне виконання робіт та виробничу і фінансову порядність.

Для постійних клієнтів діє система знижок.

Нам довіряють:

Без имени-1

×
Оставьте заявку и мы с Вами свяжемся в течении 30 минут!